Oferty pracy

Drukarnia Letica to firma której motorem napędowym jest zespół doświadczonych ludzi dla których praca jest nie tylko źródłem dochodu ale także satysfakcji z tego co robią. Tym co nas wyróżnia na rynku jest wysoka jakość świadczonych usług. Dlatego też nieustannie inwestujemy w naszych pracowników dając im możliwość rozwoju swoich umiejętności poprzez szkolenia i zapewniając im nowoczesne narzędzia pracy.

Co oferujemy w zamian?

  • Zatrudnienie na pełny etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, którego górny pułap ograniczać będzie tylko Twoje
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Wygodne godziny pracy w biurze z dobrym dojazdem w Poznaniu.
  • Komfortowe warunki pracy.

Jeżeli więc uważasz się za osobę z pasją i optymistę, jeżeli cechuje Cię zaangażowanie w to, co robisz i jeżeli pragniesz u nas pracować – prześlij do nas CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@letica.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz 883).

Grafik

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby klientów (logo, produkty poligraficzne itp.),
  • skład komputerowy materiałów graficznych,
  • przygotowanie materiałów do druku,
  • sprawdzanie poprawności projektów graficznych,
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji,
  • obsługa maszyny druku cyfrowego

Wymagania:

  • nie interesuje nas Twoje wykształcenie i wiek! Najważniejsze są umiejętności!,
  • biegła znajomość programów graficznych: InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat, Corel,
  • znajomość technik poligraficznych DTP,
  • umiejętność przygotowania materiałów do druku,
  • zmysł kompozycyjny i wiedza z zakresu kolorów,
  • efektywność i szybkość w realizacji powierzonych zadań,
  • kreatywność, wyczucie estetyki,
  • skrupulatność, rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • twórczą i rozwojową pracę,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy